Sunset Hills Inn Naha

Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik
Kami akan buka Booking.com pada tab baharu untuk perbandingan yang adil
Sunset Hills Inn Naha
$$$$

Gambaran keseluruhan

Sunset Hills Inn Naha bertaraf 3 bintang menyediakan tetamu dengan penginapan yang selesa di Naha. Okinawa Prefectural Museum & Art Museum berjarak 2 km dari hotel ini dan Urasoe Art Museum berjarak 4.1 km.

Lokasi

Hartanah ini berjarak 25 minit berjalan kaki dari pusat bandar Naha. Sunset Hills Inn Naha terletak berhampiran dengan Pantai Naminoue.

Sunset Hills Inn Naha terletak 10 km dari lapangan terbang Naha, Jepun dan 850 meter dari Loudwater, hentian bas Aja.

Bilik-bilik

Sesetengah unit juga mempunyai peti sejuk dan tempat memasak.

Makan & Minum

Para tetamu boleh menjamu selera di Istana Shuri-jo dan Okinawa Prefectural Museum & Art Museum dengan hanya 25 minit berjalan kaki dari hotel.

Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 15:00-21:00
sehingga 10:00
Kemudahan
Parkir Peribadi mungkin di tapak (tempahan mungkin diperlukan) pada JPY 700 setiap hari.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik. 
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.
Bangunan
Bilangan bilik:14
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!

Bilik dan ketersediaan

Bilik standard
  • Saiz bilik:

    15 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil bujang
  • Pancuran
  • Pemanasan
Bilik standard bertiga
  • Maks:
    4 orang
  • Saiz bilik:

    25 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil kelamin
  • Pancuran
  • Pemanasan
Bilik gaya-jepun quadruple
  • Saiz bilik:

    20 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    4 Single beds
  • Pancuran
  • Pemanasan

Kemudahan

Kemudahan utama

Wi-Fi
Tempat letak kenderaan

JPY 700 setiap hari

Ruang Bagasi
Perkhidmatan 24-jam
TV

TV skrin rata

Kemudahan dapur

Cerek elektrik

Alat memasak/Dapur

Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Ciri bilik

  • Meja makan

Bilik mandi

  • Kelengkapan peribadi percuma

Penyediaan makanan sendiri

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur

Media

  • TV skrin rata
Tunjuk semua kemudahanSembunyikan kemudahan

Maklumat penting tentang Sunset Hills Inn Naha

💵 Harga bilik terendah 150 MYR
📏 Jarak ke pusat 2.0 km
✈️ Jarak ke lapangan terbang 7.9 km
🧳 Lapangan terbang terdekat Lapangan Terbang Naha, Jepun, OKA

Lokasi

Alamat
Alamat telah disalin.
949, Ameku, Naha, Jepun, 900-0005
Paparan peta
949, Ameku, Naha, Jepun, 900-0005
  • Mercu tanda bandar
  • Berdekatan
  • Restoran
  • Hotel berhampiran
905 Ameku Ryukyu Shimpo headquarters
Ryukyu Shinpo Newspaper Museum
190 m
Jambatan
Tomari Obashi
490 m
Restoran
Tsukemen Tsubaki
1.1 km
Restoran
Honke Kamesoba Minatomachi Main Store
1.2 km

Ulasan untuk Sunset Hills Inn Naha

7.0 /10
Sangat bagus
26 ulasan
Ulasan yang Disahkan  
Terokai pilihan terbaik melalui ulasan yang disahkan di laman web kami dan Booking.com.
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
Menulis ulasan

SOALAN LAZIM tentang Sunset Hills Inn Naha

Apakah lapangan terbang terdekat dengan Sunset Hills Inn Naha?
Sunset Hills Inn Naha berada sekitar 0.5 km dari Naha, Jepun.
Bolehkah kami membatalkan tempahan kami di Sunset Hills Inn Naha?
Sunset Hills Inn Naha menawarkan pembatalan percuma.
Berapa jauhkah pusat bandar dari Sunset Hills Inn Naha?
Pusat bandar terletak 15 minit berjalan kaki dari Sunset Hills Inn Naha.
Adakah internet percuma ditawarkan di Sunset Hills Inn Naha?
Ya, Sunset Hills Inn Naha menawarkan internet secara percuma.
Apakah tempat menarik untuk saya lawati yang tidak begitu jauh dari Sunset Hills Inn Naha?
Menginap di Sunset Hills Inn Naha, anda boleh melawat Okinawa Prefectural Museum & Art Museum yang berada sekitar 900 meter dari hotel.
Bolehkah saya makan tengah hari atau malam di kawasan berdekatan dengan Sunset Hills Inn Naha?
Ya, anda boleh menikmati makan tengah hari atau malam di Ameku Terrace sekitar 250 meter dari Sunset Hills Inn Naha.
Berapakah harga bilik di Sunset Hills Inn Naha?
Harga bilik di Sunset Hills Inn Naha bermula dari $75.
Apa jenis bilik yang ditawarkan oleh Sunset Hills Inn Naha?
Sunset Hills Inn Naha menyediakan beberapa jenis bilik seperti Bilik kembar, Bilik raja dan Bilik standard.
Adakah terdapat sebarang pengangkutan awam berdekatan dengan Sunset Hills Inn Naha?
Ya, terdapat perhentian bas Ameku sekitar 250 meter jaraknya dari Sunset Hills Inn Naha.
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
-
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik